soe ilm, oksad liiguvad

jaanus kirjutas on Thursday Apr 9, 2009 rubriigis jaanus, päevikud. Sildid: ,

Reedel tekkis huvitav idee tulla häälega Hispaaniasse. Mõeldud – tehtud, juba pühapäeval seisingi käsi väljasirutatult Laagri bussipeatuses. Alicantesse jõudmine võttis ca 3,5 päeva, siit edasi bussiga Algacirasesse on veel ca. 9 tundi. Kuigi sellest seiklusest on nii mõndagi rääkida, pajatan praegu sporditegemisest. Siiski mainin ära, et kuigi jäin üritusega 87% rahule, on lennukid väljamõeldud asjapärast 😀

Kuna Alicantes oli bussi väljumiseni väga palju aega (väljub kell 2:20 öösel) ja ma ei olnud end kaua liigutanud, otsisin kotipõhjast rulluisud. Kui olin juba peaaegu linnale ringi peale saanud avastasin, et elu alles hakkab käima, kuna siesta sai läbi. Tegin teise ringi veel, mille käigus nägin ära ka kohaliku lihavõttepühade paraadi. GPSi peale ei pannud. Kõigi eelduste kohaselt sõitsin 2,5h väga väga rahuliku pulsiga.

Kuna kott oli niigi raske võtsin kaasa vaid seebikarbi, seetõttu on pildid tavapärastest veidi kehvemad.

3 kaasamõtet artiklile “soe ilm, oksad liiguvad”

  1. johannes ütles

    kui sa juba Cadizis oled, siis ehk saad uurida võimalikke soodsaid apartmente 3-4 inimese tarbeks, nii 30-40euri korter/öö, et juunioride mm-i ajal oleks kohe võtta, laekume tõenäoliselt 3juuli-11. võiks olla El Puerto de Santa Maria lähedal, aga ilmselt on see meil autotuur ja siis võib pesitseda ka pisut eemal. igatahes jõudu sulle formulaasja ajamisel.

  2. taavi ütles

    Jajaa, Jaanus, see on kohe tõeliselt kehv pilt ; ) Hästi paned : ))

  3. jaanus ütles

    Värvid jätavad soovida:D