kõikidele fanaatikutele

taavi kirjutas on Monday Dec 7, 2009 rubriigis videod. Sildid: ,

Juba kord surfivideode lainel olles – kui teil ei ole veel Addicted to ride 5 plaati, siis vaadake palun seda veidi kvaliteetsemat treilerit, mis nüüd netiavarustesse tekkis, ja küsige endalt uuesti, et miks teil veel ei ole seda : )

2 kaasamõtet artiklile “kõikidele fanaatikutele”

  1. MP ütles

    Taavi, kas see muusikaline “taust” (mis uritab enamikes purjel videotes domineerida) meeldib ka?

  2. taavi ütles

    Hea küsimus. Ei saa ütelda et surfivideode muusika mulle enamasti meeldib, aga olen tähele pannud, et mida rohkem on ükskõik millises loos (näiteks surfivideos siis) meeldivaid pisikesi detaile, mingeid tähtsaks saanud mälestusi, uusi avastusi, äratundmisi, seda lihtsam on ebameeldiva osas silma kinni pigistada. Ja nendest lahedamatest detailidest moodustub mõnus kompott või lausa keedis: ühte videot vaadates rulluvad lahti teised, lisaks veel oma silmaga nähtud paigad, unenäod, aga ka kunagi varem mõnest väga võõrast keelest suure vaevaga tõlgitud artiklid (või nuiatud, et keegi tõlgiks), jne.

    Ja seda olen ka avastanud, et tolerantsus-määr selliste pisiasjade suhtes on ajas marudalt muutuv.

    Selle konkreetse DVD puhul meeldib mulle, et kiidujuttu laudadest on vähe. Toredat purjelauasõitu on seevastu mõnusalt palju ja no need inimesed, kes praeguseks Fanatic’u tiimi kokku on kogutud, on aastate jooksul ikka päris armsaks saanud. Milles pole ka midagi imekspandavat. Näeb ju neid – tõsi küll videode vahendusel – tihedaminigi kui mõnda Eesti surfikuulsust.