esimene Vääna-päev

taavi kirjutas on Sunday Apr 18, 2010 rubriigis päevikud, taavi, videod. Sildid: , , , , ,

Hommikul, kui Teamvõsa peakorteri aknast välja piilusin, sadas lund ja sooja oli tervelt 2 kraadi. Päike kruttis õnneks meeleolu ja temperatuuri kiiresti üles ja selle aasta esimene surfipäev läkski käima. Hea oli see, et talve jooksul ei ole miskit ära ununenud, aga no ega midagi juurde ka ei ole õppinud. Ja miks peakski – tervelt pool aastat ei saanud vette – sihuke talv oli : )

Sõitsime enamasti kõik 4,7 ruudustega ja vahepeal isegi lainetas. Ilus algus.

Ah jaa, sellise jahedamapoolse ilmaga kestsid kaamera patareid vaid 15 minutit. Pildile jäi veidike mõnusat üle vee sahistamist.

surfikoht: Vääna-Jõesuu

7 kaasamõtet artiklile “esimene Vääna-päev”

 1. Madis ütles

  oi kui hea ja oi kui külm

 2. Penny ütles

  Taavi…osta normaalsed P A T A R E I D ! 🙂

 3. Henry 999 ütles

  Tubli Taavi! Vähemalt ei kukkunud vette 🙂

 4. Ints ütles

  Taavi, mul on ilmselt sama kaamera kasutuses ja talvel Alpides (-5- -10kraadi) kestsid head patareid kokku ligemale kaks tundi lindistamist. Nii et head patakad aitavad.

 5. taavi ütles

  Õige, peaks tõesti paremaid patareisid proovima. Nad soovitavad ise ka Li-Ion patakaid, mida aga iga nurga peal müügil ei ole. “Tavalistega” on see häda, et kaamera lülitab end üsna käppelt ise välja. Kui pärast pikemat vahet kaamera uuesti sisse lülitada, siis töötab see jälle veidi aega. Suvel soojema ilmaga kestavad patakad umbes tunni. Aga kus AAA tüüpi Li-Ion patareisid või akusid müügil on?

 6. Penny ütles

  http://www.renovaar.ee Need vennad keevitavad sulle sellise aku kokku, et terve pea suriseb !

 7. taavi ütles

  Aitäh! Tartu renovaaris (Aardla 25g) on Li-Ion AAA patareid täitsa olemas. Sobivat aku-lahendust nad seal hetkel pakkuda ei osanud.