šhallallaalom

taavi kirjutas on Friday Jun 11, 2010 rubriigis päevikud, taavi, videod. Sildid: ,

Juba hea mitu aastat ei ole ma “formulakamadega” sõitnud, kuid nüüd, seoses sooja suve tulekuga, sai see aeg ümber. Pealegi, kahtlustasin juba varem, et vaikse-tuule-kamad ei pea sugugi suured olema, ja nii ongi – 110 liitrisest lauast ja 7,7 ruudusest purjest saab minusugusele just paraja komplekti. Nendega saan praktiliselt olematu tuulega kihutada ja lisaks on nad kaasas tassimiseks ja üles rigamiseks mõnusalt pisikesed. Ja see kiirus… uskumatu, 100% rõõmu. Enne tänast päeva tundus Saadjärv veel üsna suur järv : ) Nüüd pean veidike veel õppima seda kaunist kunsti, aga siis, Tartu-kandi rahvas, ajage ka oma slallilauad vihaseks ja paneme joonele : ))

surfikoht: Saadjärv Äksi

6 kaasamõtet artiklile “šhallallaalom”

 1. Henry 999 ütles

  Sellised kirjatükid hakkavadki tulema, kui pole kaua korralikult sõita saanud. Positiivsetel inimestel ongi nii, et nad näevad loomulikult ka halvas head. Slall on iseenesest tore, eriti võistlused, kuid kui tahad slalli korralikult sõita ja võistlustel esiotsas olla, siis on see formulast veel tunduvalt kallim. Ja kui kellegiga võrrelda pole, siis on see tore ainult siis, kui seda harva teha, nii nagu sina Taavi.

 2. taavi ütles

  Väga head mõtted, Henry. Lihtsalt oma lõbuks sõitmist ei olegi vaja tingimata slaalomi-sõidu alla liigitada, nagu ma ekslikult mulje võisin jätta. Kahtlemata on võistlusmoment paljudele tähtis, kuid minule näiteks mitte. Hea tuju saab ka enese proovile panemisest, ja võimalusi selleks leidub iga nurga peal, ka ilma võistlemiseta.

 3. Hardcore ütles

  Taavi, mina mõistan sind! 🙂

 4. noob ütles

  Tahaks teada kuidas on võimalik nii järsku vette lennata(pagi?)? ja mis asi on üldse katapult? äkki keegi seletaks

 5. taavi ütles

  Päris nii järsku vist ei olegi võimalik vette lennata. Siin oli tegemist mitte kõige paremini õnnestunud video-jupitamisega, kus lihtsalt niisama sõitmisele järgnes lõik vees ujumisega. Ei mingit katapulti selles videos.

  Katapult on laua nina suunas vette kukkumine. Kui poomist kõvasti kinni hoiad, või kui oled trapetsis, siis aitab tuul kaasa ja kõik käib ootamatult kiiresti.

 6. tuuli ütles

  Ha-ha. Ma ka esimese hooga vaatasin, et lahe, sissekäimine ka filmitud, nagu päris. Teisel korral sain aru, et miski ei klapi 😀 Aga vees ujumise osa on ikkagi tore, vaatasin ja mõtlesin, et seda siis näebki poomi ots : )