Quatro 2011 Quad’id jõudsid Tartusse

taavi kirjutas on Monday Sep 13, 2010 rubriigis pildid, reklaamid, uudised. Sildid: ,

Kes nüüd ridade vahelt ei viitsinud lugeda, siis mu vanad lauad on nüüd eriti müüa : ) Vaadake turule ja tehke aga lahkesti omapoolseid pakkumisi, kui seal olev hind ei meeldi.

4 kaasamõtet artiklile “Quatro 2011 Quad’id jõudsid Tartusse”

 1. Henry 999 ütles

  Tartu ja Quad on muidugi imelik kooslus ja eriti naljakas on neid laudu murul puu all ja lillede läheduses näha.
  P.S. Taavi palun ka põhjendust miks valisid just Quadid?

 2. taavi ütles

  Hehee, aga miks imelik? Siit Tartust on päris hea bussiühendus Eesti parimate lainekohtadega. Ja kas sulle ei tundu, et kogu see surfamine on üks suur lilled, heinamaa ja päikesepaiste?

  Quatro Quad’id valisin pärast põhjalikku erinevate tootjate demolaudade katsetamist 😉 Hahaaa. Tegelikult on terve rida häid argumente kenasti eelviimase pildi peal üles loetud, ja erinevate laudadega sõitma õppimine on lihtsalt huvitav.

 3. taavi ütles

  Täna napsasime Ristnas just selle kõige mõnusama ilma. Sõitsime Jaani ja Alariga ca. kolm tundi üsna neeme tipus suurte peegelsiledate lainete ja pisikeste lauadadega – Jaanil 69, Alaril nagu ikka 70 ja mul 75 liitrine quad. Kõigil 4.2’d full power : )) Puhus kagu ja lõuna vahelt ja kalda all ei olnud üldse tuult. Mul ei olegi tegelikult sõnu selle elamuse kirjeldamiseks. Aerial’e on mu uue lauaga ülilihtne teha ja veivata lausa lust. Aga kus kõik fotograafid olid? ; )

 4. Marko ütles

  Fotograafidele tuleb abi osutada sinnajoudmisel (monel juhul piisab vihjest, teisel, kohast soidukis:))