neljas päev

taavi kirjutas on Wednesday Oct 19, 2011 rubriigis päevikud, taavi, videod. Sildid: , , , ,

Siin on tänane videojupp neile, kes oskavad näha 170 kraadise lainurk-objektiiviga filmitud pildi sisse ja aimavad, millise laengu saab selliseid hetki ise merel läbi elades. Lainurk muudab lained tänamatult pisikesteks, jättes videosse ka parima tahtmise korral üksnes pisku tegelikkusest. Kujutan ette, et näiteks telekast tennisemängu või mõnda muud maisemat asja vaadates ning sellesse süvenedes, tunnevad paljud, justkui oleksid nad ise platsil, tehes mõttes olulisi lööke kaasa. Surfivideode vaatamine paneb mõtted tööle ja lihased kaasa elama üksnes vähestel. Jah, just nendele see lugu ongi…

Lained olid täna naljakalt jõulised ja vahel sai ka pisikeste rongidega päris mitu peatuse-vahet vee all kaasa sõita : ) Peamiselt proovisime Krisiga sama laine peal veivata, mis polnud sugugi lihtne – ilusaid pikki liine oli tõeliselt harva ja ehki hommikul kaldalt vaadates jäi neid vahel silma, siis tänase kolme merel oldud tunni jooksul ma neid ei leidnudki : ) Eks proovime teinekord jälle.

PS! Midagi ei ole siin kiiremaks ega aeglasemaks keeratud. Kõik, ka see lõpu eel olev veestart, toimub täpselt nagu elus. Päev läbi 3.3 m2 purje ja 85 liitrise lauaga.

surfikoht: Ristna

7 kaasamõtet artiklile “neljas päev”

 1. penny ütles

  seda Jaan tootseni filmi tahaks juba näha.

 2. taavi ütles

  hahaa. treiler on hea, kas pole : ))

 3. niine ütles

  Ikka väga ilusaks on teie elu seal läinud 🙂

 4. penny ütles

  Taavi kas mul hakkab ka mingis vanuses kõrvadesse sisse lööma Klassikaraadio ?

 5. välek ütles

  Jah, video nats petlik, tegelt puhus vastikult kõvasti, kõik sõitsid kolmestega, isegi mina! Väga tihti ei juhtu, et Krisiga sama purjesuurus. Jumal tänatud, et vaht suht leebe seekord, ega sinna paremale väga ei roninud ka.
  Kaldalt seda kahekesi lainel häkerdamist vaadata oli sama äge kui videos ja need vahuseinad keskel on kaif, mul oli endal täpselt sama case. Täielik “bon vojage”:)
  Tausta eest ten points, operatiivsuse eest twelve!

 6. taavi ütles

  No kreisiraadiot sa juba kuulad, kaugel see klassikaraadiogi on. Sisuliselt see ongi sama, ainult muusikat on rohkem.

 7. Jaanus ütles

  Ilus!