veidi meisterdamist laupäevahommikuti

taavi kirjutas on Saturday Nov 27, 2010 rubriigis videod

eile Hookipal

taavi kirjutas on Thursday Nov 25, 2010 rubriigis videod

Neil on seal kaamerameeste peanuppude vahel vähemalt sama põnev sõita kui meil Ristnas kivide vahel. Kui mitte pisut põnevamgi : )

surfikoht: Hookipa

Levi Siver Hookipal

taavi kirjutas on Tuesday Nov 23, 2010 rubriigis videod

surfikoht: Hookipa

käisime jälle Ristnas

taavi kirjutas on Wednesday Nov 17, 2010 rubriigis päevikud, taavi, videod

Keegi DJ korraldas eelmisel õhtul surfijutukas suurejoonelise ja päris eduka Ristna-kampaania, mille õnge läksid Erno, Penny, Eiko ja ma muidugi ka. Ainus, kes kohale ei ilmunud, oli DJ ise.

Kummituslaevaga Muhumaa, mis jälle Rohuküla-Heltermaa liinile on toodud, kihutasime Hiiumaa poole, mööda peegelsiledat vett ja läbi paksu udu. Tegime suht. ettevaatlikuid nalju, ja korraks käis tõesti mõte läbi pea, et ehk peaks kohe sama praamiga tagasi koju sõitma : ) Ristnas oli pilt üsna sama – udu ja sile vesi. Aga poolteist tundi mõru huumorit tegid imet – vesi hakkas kergelt virvendama, taevas läks selgemaks, ja kui ma vette sain, olid 4,7 ja 75 kohe mõnusalt overpower‘is. Tuult hakati pisitasa järjest juurde kruvima, ja päeva lõpuks oli ammu juba tugev 4,2 ilm, umbes midagi sellist nagu eelmiselgi korral, kui Andres omale kargud sai.

Hüppasime ja kargasime veidi üle 2 tunni ja lõpetasime poolkuu- ja majakatulevalgel. Kividele, mida nüüd kõrge veega oli 10 korda rohkem, ei saanud õnneks keegi pihta. Veetase oli jah nii kõrge, lained harjumatult kalda lähedal, ja nagu Erno (ka nüüd quad‘imees) tabavalt ütles, siis välja merele sõites lõppes lainetsoon vahel enne ära, kui kivide tsoon alata jõudis. Ja maru ilus oli. Kalda all oli üks välismaiselt helesinise veega koht, madalalt käiv päike mängis pidevalt valgusega, vesi paistis imeliselt hästi läbi, ja õnneks oli ikka veel soe.

Penny filmis peakaameraga ja proovis meile muudkui otsa sõita. Tänutäheks üritasime talle pihta hüpata : )

surfikoht: Ristna

Mistral Wave 69, aastast 2008

taavi kirjutas on Saturday Nov 13, 2010 rubriigis reklaamid, uudised, videod

Müüa kiire, tugev ja väga heas korras klassikaline 69 liitrine päris-veivikas. Loe lähemalt Boardseeker’i lehelt. Hind 6000.- MÜÜDUD

Ja purilauamuuseumis on veel igasugu huvitavaid laudu, millele soovin aastate kaupa toanurgas seismisest pisut väärikama rakenduse leida. Ehk kellelgi läheb vaja?

Ettetellimisel soodustus 10% : )

surfikoht: Ristna

Väänas

taavi kirjutas on Thursday Nov 4, 2010 rubriigis päevikud, taavi, videod

Täna hommikupoolikul oli Väänas kuidagi eriti hea. Tuult oli mõnusalt 4,7-le ja aeg-ajalt leidus ka siledaid laineid. Alguses veivasin paar korda supelranda välja, aga seal ei olnud midagi erilist – kõik oli kuidagi tuttav ja juba olnud. Siis leidsin panga alt lainelaua-spotist enda jaoks täiesti uue maailma. Vahel tulid sinna ikka eriti siledad lained sisse, suunaga otse suurtele kividele. Ja paaril korral sain nende lainetega RMK parklani välja sõita. Samas, vahel ei olnud seal üldse ilusaid laineid. Käisin vist 6 või 7 korda sellel pikal ringil.

See pisike videojupp on tehtud kohe hommikul kell kümme, unepuru veel silmis : ) Ja eilsest Ristnast ei ole sõnagi, sest seal oli sõnulseletamatult hea.

surfikoht: Vääna-Jõesuu

“The museum is about to open… gotta go!”

taavi kirjutas on Tuesday Nov 2, 2010 rubriigis videod

maui surf report‘i lehel on jälle mõnusat lugemist ja see tore tiks-veivi videojupp ka.

surfikoht: Hookipa