veidi meisterdamist laupäevahommikuti

taavi kirjutas on Saturday Nov 27, 2010 rubriigis videod. Sildid:

mõtle kaasa

eile Hookipal

taavi kirjutas on Thursday Nov 25, 2010 rubriigis videod. Sildid: , , ,

Neil on seal kaamerameeste peanuppude vahel vähemalt sama põnev sõita kui meil Ristnas kivide vahel. Kui mitte pisut põnevamgi : )

surfikoht: Hookipa

mõtle kaasa

Levi Siver Hookipal

taavi kirjutas on Tuesday Nov 23, 2010 rubriigis videod. Sildid: , , ,

surfikoht: Hookipa

mõtle kaasa

käisime jälle Ristnas

taavi kirjutas on Wednesday Nov 17, 2010 rubriigis päevikud, taavi, videod. Sildid: , , , ,

Keegi DJ korraldas eelmisel õhtul surfijutukas suurejoonelise ja päris eduka Ristna-kampaania, mille õnge läksid Erno, Penny, Eiko ja ma muidugi ka. Ainus, kes kohale ei ilmunud, oli DJ ise.

Kummituslaevaga Muhumaa, mis jälle Rohuküla-Heltermaa liinile on toodud, kihutasime Hiiumaa poole, mööda peegelsiledat vett ja läbi paksu udu. Tegime suht. ettevaatlikuid nalju, ja korraks käis tõesti mõte läbi pea, et ehk peaks kohe sama praamiga tagasi koju sõitma : ) Ristnas oli pilt üsna sama – udu ja sile vesi. Aga poolteist tundi mõru huumorit tegid imet – vesi hakkas kergelt virvendama, taevas läks selgemaks, ja kui ma vette sain, olid 4,7 ja 75 kohe mõnusalt overpower‘is. Tuult hakati pisitasa järjest juurde kruvima, ja päeva lõpuks oli ammu juba tugev 4,2 ilm, umbes midagi sellist nagu eelmiselgi korral, kui Andres omale kargud sai.

Hüppasime ja kargasime veidi üle 2 tunni ja lõpetasime poolkuu- ja majakatulevalgel. Kividele, mida nüüd kõrge veega oli 10 korda rohkem, ei saanud õnneks keegi pihta. Veetase oli jah nii kõrge, lained harjumatult kalda lähedal, ja nagu Erno (ka nüüd quad‘imees) tabavalt ütles, siis välja merele sõites lõppes lainetsoon vahel enne ära, kui kivide tsoon alata jõudis. Ja maru ilus oli. Kalda all oli üks välismaiselt helesinise veega koht, madalalt käiv päike mängis pidevalt valgusega, vesi paistis imeliselt hästi läbi, ja õnneks oli ikka veel soe.

Penny filmis peakaameraga ja proovis meile muudkui otsa sõita. Tänutäheks üritasime talle pihta hüpata : )

surfikoht: Ristna

mõtle kaasa

Mistral Wave 69, aastast 2008

taavi kirjutas on Saturday Nov 13, 2010 rubriigis reklaamid, uudised, videod

Müüa kiire, tugev ja väga heas korras klassikaline 69 liitrine päris-veivikas. Loe lähemalt Boardseeker’i lehelt. Hind 6000.- MÜÜDUD

Ja purilauamuuseumis on veel igasugu huvitavaid laudu, millele soovin aastate kaupa toanurgas seismisest pisut väärikama rakenduse leida. Ehk kellelgi läheb vaja?

Ettetellimisel soodustus 10% : )

surfikoht: Ristna

mõtle kaasa