Goya purjed kevadeks

taavi kirjutas on Wednesday Oct 23, 2013 rubriigis uudised

Kui tahad kevadeks uusi purjeid ja tellid Goya purjed enne 7. novembrit, hoiad kokku tervelt 10%. Purjed saabuvad märtsi teises pooles. Tavaliste hindadega saab kõike muidugi aasta läbi. Huvi korral kirjuta taavi@maui.ee

goya catalog 2014

on on shore Väänas

taavi kirjutas on Sunday Oct 20, 2013 rubriigis päevikud, taavi, videod

Tänane kannatlikkus ning rahulikult siia-sinna zoomimine ehk just selle kõige õigema surfikoha otsimine tasus end kuhjaga ära. Kui Väänast praktiliselt kõik teised minema olid läinud, keeras tuule jälle õigeks, päike tuli ka välja ja sõitsime Pennyga veidi alla 2 tunni. Mõnuga.

surfikoht: Vääna-Jõesuu

parem halss Ristnas

taavi kirjutas on Friday Oct 18, 2013 rubriigis päevikud, taavi, videod

Mu kaamera jäi maha, aga Al filmis kaldalt natuke gopro’ga ja mingi ettekujutuse võiks siit ju saada. Ilusaid laineid käis hirmus harva, ja tõeliselt meeldejäävaid leidsingi ainult ühe, kuid see üks laine oli ka selle aasta parim lainesõit – kaugelt neeme tipu juurest sileda lainega kuni ranna vasakus servas oleva suure kivini välja. Mõnna. Kahju, et seda videosse ei saanud. Mu 3.2 oli enam-vähem OK, kuid vahel oli ka pikki perioode, mil tuult oli nii palju, et veivata ma lihtsalt ei osanud.

Guru 3.2 is super good. Forgot my camera, unfortunately, but the waves were good and the water is still boiling hot ; )

surfikoht: Ristna

slaalomi- ja formulapuri MauiSails TR-X 2014

vahur kirjutas on Tuesday Oct 15, 2013 rubriigis uudised

Värske info MauSails’i 2014 aasta race purje kohta leiad siit (PDF) ja siit. Huvi korral küsi pakkumist!

MauiSails TR-X

fotograaf: Olivier Perkins

TR-10-release

kukesupp

taavi kirjutas on Sunday Oct 6, 2013 rubriigis päevikud, taavi, videod

Imelik aasta – esimest surfipäeva pidime sisuliselt ootama 5. oktoobrini. Mõnus. Kui tahate targalt valida, siis valige endale teised hobid : ) Äramärkimist väärib, et olgugi, et täna toimusid Pirital slaalomivõistlused, olid mitu favoriiti kenasti Ristnas ja lustisid täiega.

surfikoht: Ristna