kevad käes

jaanus kirjutas on Tuesday Mar 31, 2009 rubriigis jaanus, päevikud

Oli mõnus kuid veidike külm surfipäev. Tuul puhus ja päike paistis, aga kuna mu kamad on mööda maailma laiali ei olnud mõistliku varianti veepeale minekuks. Tahtmine oli küll tohutult suur. Tegin rattaga Pirita ringrajal trenni, aegajalt vaatasin ka surfiklubi juurde, kas mõni purjelaudur on ehk peale läinud. Ainult lohetajaid silmasin. Täna kokku: 56 km, 2h 15 min ja keskmine pulss 130.

surfivideod ujulas

jaanus kirjutas on Tuesday Mar 31, 2009 rubriigis jaanus, päevikud

25… tõuge, 25… tõuge…, kuid mitte täna. Seekord oli 50… tõuge, 50… tõuge… Hoopis teine tera. Puhkepauside ajal sai väga suurelt ekraanilt Red Bulli surfivideosid vaadata 😀 Kokku 2500 m krooli ning 50m sellili.

algas jalgpallihooaeg

jaanus kirjutas on Sunday Mar 29, 2009 rubriigis jaanus, päevikud

Täna oli viimase aja parim rattailm. Temperatuur oli piisavalt madal ja palav ei haknud, samas oli ka meeldivalt soe ning varbad ei külmunud enam ära. Õhk oli mõnusalt niiske ja olulist tuult ka ei olnud. Tegin Tallinnale ringi peale (Pääsküla, Kakumäe, Kopli, Pirita, Viimsi, Mähe, Lasnamäe, Järve, Pääsküla). Aega kulus 3 tundi ning distants oli 80 km, kesmine pulss 142. Et treening vaid jalgrattasõidust ei koosneks, sörkisin peale tunnist pausi 40 minutit keskmise pulsiga 130.

Päeva krooniks oli ajavahemikus 22.30 – 00.00 tehtud sõbralik, kuid väsitav jalgpallimatš TTÜ 15cm paksuse lumekattega tenniseväljakul. Pall ei lennanud sugugi nii kergelt / kõrgele kui rannaliival või muruplatsil, samuti oli jooksmine raskendatud. Kukkuda oli jällegi väheke pehmem.

esimest korda Roheneemesaartel

taavi kirjutas on Saturday Mar 28, 2009 rubriigis videod

Josh Angulo, Francisco Goya, Victor Fernandez, Kevin Pritchard, Daniel Bruch ja Marcillio Browne räägivad oma esimesest tripist Cabo Verdele.

video: caboverdeworldcup.com

kuidas pääseda Kaplinna?

taavi kirjutas on Saturday Mar 28, 2009 rubriigis videod

Noor andekas Goya sõitja Chris Murray räägib sellest, kuidas ta talvise Kaplinna-puhkuse jaoks raha kogus. Väga põnev oleks lugeda meie kohaliku kaadri lugusid sellest, kuidas nad LAV’i reisiks vajalikud astronoomilised summad kokku said.

video: k202windsurfing.blogspot.com