varsti varsti – KT Ginxu Dragonfly

taavi kirjutas on Wednesday May 31, 2023 rubriigis uudised, videod

Nagu ikka, andke oma soovidest teada taavi@maui.ee, ja maailma ägedaimad surfikamad on teie. KT Ginxu Dragonfly custom’id sõidavad juba mõnda aega ringi, peagi tuleb tehasetoodang ka.

#tasustulla?

taavi kirjutas on Monday May 29, 2023 rubriigis päevikud, taavi, videod

Laine oli väike ja vees oli veidi liiga palju vetikaid ka. Puhta selge veega Saadjärvel sõites tundub, et iga kord on hea ja äge, aga see foilivärk on tingimuste suhtes ikka suht pirts. Ei teagi nüüd, kas tasus tulla või ei : ) Videot ei viitsi teha.

W1350

taavi kirjutas on Monday May 22, 2023 rubriigis videod

nagu rattasõit…

taavi kirjutas on Thursday May 18, 2023 rubriigis päevikud, taavi, videod

Purjelauasõit ikka ei unune. Õnneks. Isegi, kui purjelauailma ainult kord aastas on või nii. Aga see, et teistele otsa sõita ei tohi – see polnud küll meeles. Sorry.

KT ruulib

taavi kirjutas on Tuesday May 16, 2023 rubriigis päevikud, taavi, videod

Polnud vist kõige targem mõte täna 32 liitrise laua ja 630 cm2 suuruse foili ja 3.0 m2 tiivaga sõita. Vees istumise ja tuule ootamise aega tuli kokku vast ca 1.5 tundi, sõiduaega 30 min : ) Puhus mitte palju üle 6-7 m/s keskmiselt, mõned üliharvad tugevamad ca 10-11 m/s puhangud aitasid õnneks liikuma. Sõites oli kõik muidugi superluks: väike laud on äge, väike foil on mõnus, ja väike tiib muidugi ka. Ainult see lendu saamine ongi sellise ilma ja komplektiga suht õnnemäng, et kas satub piisavalt pikk puhang just sinna tulema, kus sa seal vees passid. Hea tasakaalutrenn oli muidugi. #tasustullaikkagi

Forward Maui

taavi kirjutas on Saturday May 13, 2023 rubriigis videod

Radiculo @ Cabarete

taavi kirjutas on Tuesday May 9, 2023 rubriigis intervjuud, videod

Ensis Score LE

taavi kirjutas on Friday May 5, 2023 rubriigis videod

tuul!

taavi kirjutas on Tuesday May 2, 2023 rubriigis päevikud, taavi, videod

eile

taavi kirjutas on Monday May 1, 2023 rubriigis päevikud, taavi

Veidi musta materjali eilsest. Hugo hakkas jibe’e tegema ja switch’is sõitmine tuleb tal ka juba veidi kindlamini kui varem.