KT Drifter Flight

taavi kirjutas on Wednesday Apr 19, 2023 rubriigis pildid, uudised

Kõik tiivafoili-õppimise huvilised, andke endast märku. Saabus midagi enneolematut, võiks ütelda seninägematut. Ja mis peamine – kõik saavad sellega sõitma ja ruttu.

SABFOIL Red Devil

taavi kirjutas on Thursday Mar 16, 2023 rubriigis pildid, uudised

Kiirusefriikidele on SABFOILil nüüd täitsa eraldi osakond. Loe lähemalt…

tohutu hüpe inimkonna jaoks @surfikool

taavi kirjutas on Wednesday Mar 15, 2023 rubriigis pildid, uudised

❤️ KT Wing Drifter ❤️

taavi kirjutas on Monday Jul 4, 2022 rubriigis pildid

KT Wing Drifter – vana hea Quatro Wing Drifter + vana hea KT Drifter F + mõned uued suurused ja kujud. Loe lähemalt KT lehelt.

Võistlussari “Saadjärve pojeng”

taavi kirjutas on Wednesday Apr 7, 2021 rubriigis pildid, uudised, videod

Võistlussari “Saadjärve pojeng,” kus igaüks on võitja ja hea tahtmise korral ka osavõtja, läks käima. Jää on läinud! ??❤️?

#foilfoilfoil

taavi kirjutas on Monday Dec 21, 2020 rubriigis pildid, uudised, videod

Kas 2021’sel hakkad foilima? Kui jah, siis harjuta oma silm juba selle imelise setup’iga ära, ja suure tõenäosusega võid ära unustada ka üsna kõik, mis seni foilimise kohta lugenud või kuulnud oled – niimoodi on see maailm täiesti uus, rohkem nagu lainesõit. #tasubhakata

Goya Airbolt 105

Rohkem infot Goya lehel.

Quatro / Goya isuärataja – uued kamad õige pea

taavi kirjutas on Thursday Jun 25, 2015 rubriigis pildid

Goya Fringe

taavi kirjutas on Saturday Sep 20, 2014 rubriigis pildid, uudised

Fringe on Goya uus 3-liistuga down the line lainesõidupuri. Kes huvi tunneb, on kindlasti juba jõudnud mujalt lugeda või ilusaid pilte vaadata. Aga mul on pea nüüd veidi pulki täis – millised suurused valida, mis sobiksid nii Ristnasse-Väänasse kui ka Kaplinna!? Erinevalt näiteks meie teisest purjebrändist, teeb Goya purjeid veid pisema vahega ja näiteks seda ägedat purje on suurustes: 3.0, 3.3, 3.5, 3.7, 4.0, 4.2, 4.5, 4.7, 5.0, 5.3 m2. Oh, tuleks juba tuult, saaks ära otsustada, milline sett sobib kõige paremini : )

Purjemeister Jason Diffin ise kirjutab: “Super lightweight sail for easy handling through radical maneuvers. Excellent low end power and flexible “up” lift gets you moving, keeps you loose and incredibly reactive on the water. Large monofilm window for easy visibility through the sail. New carbon stretch control layout for excellent stability through a big wind range. The Fringe is a very progressive wave sail targeting riders looking for great low end, great range and effortless handling in the most radical carving conditions.”

Ja et end paremini Goya ja Quatro lainesõidukamadega samale lainele sättida, nautige sügisel valmiva filmi “Tomorrow’s not promised” treilerit.

Goya Fringe 4.2

selle aasta popim kaup…

taavi kirjutas on Wednesday Jul 9, 2014 rubriigis pildid, uudised

… on kahtlemata uimed. Kuid uimede alt paistab nõrk lootus, et varem või hiljem tulevad ka laineid. Ja uskuge mind, selleks puhuks on Quatrol ja Goya’l kõik vajalik olemas. Kui inglise keelest otse tõlkida, siis võiks kirjutada nii, et võta oma lainesõiduoskused ja vii need teisele korrusele : ))

Rohkem pilte ühest Quatro uuest aerulauast (SUP) on meie FB lehel.

quatro_sphere_thruster

mfc_fins_july

quatro_sup_glide_top

quatro_sup_glide_bottom

suveks suurem puri?

taavi kirjutas on Friday Jun 7, 2013 rubriigis pildid, uudised

Kui nüüd näete merel sellist purje, siis teate kust neid saab : )

Ja igasugu häid MFC jubinaid on ka. OK pikkusega trapetsiotsasid, eriti mugavaid jala-aasasid jne.