❤️ KT Wing Drifter ❤️

taavi kirjutas on Monday Jul 4, 2022 rubriigis pildid

KT Wing Drifter – vana hea Quatro Wing Drifter + vana hea KT Drifter F + mõned uued suurused ja kujud. Loe lähemalt KT lehelt.

Võistlussari “Saadjärve pojeng”

taavi kirjutas on Wednesday Apr 7, 2021 rubriigis pildid, uudised, videod

Võistlussari “Saadjärve pojeng,” kus igaüks on võitja ja hea tahtmise korral ka osavõtja, läks käima. Jää on läinud! 🔥😻❤️😇

#foilfoilfoil

taavi kirjutas on Monday Dec 21, 2020 rubriigis pildid, uudised, videod

Kas 2021’sel hakkad foilima? Kui jah, siis harjuta oma silm juba selle imelise setup’iga ära, ja suure tõenäosusega võid ära unustada ka üsna kõik, mis seni foilimise kohta lugenud või kuulnud oled – niimoodi on see maailm täiesti uus, rohkem nagu lainesõit. #tasubhakata

Goya Airbolt 105

Rohkem infot Goya lehel.

Quatro / Goya isuärataja – uued kamad õige pea

taavi kirjutas on Thursday Jun 25, 2015 rubriigis pildid

Goya Fringe

taavi kirjutas on Saturday Sep 20, 2014 rubriigis pildid, uudised

Fringe on Goya uus 3-liistuga down the line lainesõidupuri. Kes huvi tunneb, on kindlasti juba jõudnud mujalt lugeda või ilusaid pilte vaadata. Aga mul on pea nüüd veidi pulki täis – millised suurused valida, mis sobiksid nii Ristnasse-Väänasse kui ka Kaplinna!? Erinevalt näiteks meie teisest purjebrändist, teeb Goya purjeid veid pisema vahega ja näiteks seda ägedat purje on suurustes: 3.0, 3.3, 3.5, 3.7, 4.0, 4.2, 4.5, 4.7, 5.0, 5.3 m2. Oh, tuleks juba tuult, saaks ära otsustada, milline sett sobib kõige paremini : )

Purjemeister Jason Diffin ise kirjutab: “Super lightweight sail for easy handling through radical maneuvers. Excellent low end power and flexible “up” lift gets you moving, keeps you loose and incredibly reactive on the water. Large monofilm window for easy visibility through the sail. New carbon stretch control layout for excellent stability through a big wind range. The Fringe is a very progressive wave sail targeting riders looking for great low end, great range and effortless handling in the most radical carving conditions.”

Ja et end paremini Goya ja Quatro lainesõidukamadega samale lainele sättida, nautige sügisel valmiva filmi “Tomorrow’s not promised” treilerit.

Goya Fringe 4.2