täiendame uimevalikut

taavi kirjutas on Friday May 23, 2014 rubriigis uudised, videod

Meie uimekast ajab mõnusasti üle ääre, kuid selgus, et osad mudelid / suurused on ikkagi puudu. Seepärast tellime neid teisipäeval, 27. mail, veidi juurde.

maui.ee pakutavatele lainesõidulaudadele kinnituvad uimed enamasti mini tuttle ja us box-iga, ja seepärast meie kohvris ongi peamiselt just sellised uimed, aga soovi korral saame ka slot box-iga laudadele head uued uimed alla aidata. Freestylefreeride jne. uimesid on muidugi ka. Ja tõepoolest – see on maailm, kus tundub, et piire seab ainult oma fantaasia. Seepärast, kui sul on ka näiteks kahe us box uimega  freestyle laud, siis väga suur on tõenäosus, et leiame sobiva lahenduse.

Vaata MFC lehelt järele, millised võimalused on, ja anna siis hiljemalt esmaspäeva õhtul teada:

Valikuliselt on ka eriti soodsate hindadega pisut vanemaid mudeleid, nii et tasub oma soovid kirja panna ja meile saata. Ja kui juba uimesoovid kirjas, siis küsige julgesti ka igasuguseid muid juppe : )

MFC

211 components ja MFC

kevadine teadaanne – Goya Fringe ja Quatro 2014

taavi kirjutas on Wednesday May 7, 2014 rubriigis uudised

Terve tiim on elevil Goya uuest purjest nimega Fringe. Juba augustis (parandus: juba septembris) sõidavad sellised ka meie vetes.

Valikuliselt on Quatro 2014 lauad juba praegu eriti mõnusate hindadega. Erihinnaga mudelid on äge Quatro Cube Quad, Quatro Sphere Thruster ja Quatro SUP. Hetkel on olemas kõiki erinevaid mõõte. Lisainfo soovi korral kirjutage taavi@maui.ee

Goya Fringe

pilt: Bernd Roediger