MauiSails 2013

vahur kirjutas on Tuesday Mar 12, 2013 rubriigis uudised

Veel kuni 14. märtsini on Sul võimalik tellida MauiSails‘i purjeid, maste, poome ja muid tooteid. Kätte saad tellitud asjad mai alguses.

Loomulikult saab kõike tellida ka pärast 14. märtsi, aastaringselt, kuid siis ei saa me enam garanteerida, et soovitud toode kohe laos olemas on.

Hinnakiri: MauiSails 2013

Oma MauiSails’i soovidest kirjuta aadressil vahur@maui.ee või helista 510 3230

Quatro / Goya küsimuste korral kirjuta taavi@maui.ee või helista 504 0761

Haakgat

taavi kirjutas on Saturday Mar 2, 2013 rubriigis päevikud, taavi, videod

Enamasti tekivad ilusad lained just sinna kivide kohale ja murduvad üsna etteaimatavalt, kuid vahel on vaja sealt kiiresti-kiiresti piki lainet edasi liikuda, et mitte kokku kukkuva laine ees siledal veel abitult purjega lehvitada ja loota, et ikka pääsed veel : ) Videopilti ärge uskuge, mõned lained selles loos on tegelikult suured.

surfikoht: Haakgat

Haakgat

taavi kirjutas on Friday Mar 1, 2013 rubriigis uudised

Tõus tuli ja ilusad lained kadusid nagu nõiaväel, aga mingi Haakgati-tunde saime  Jaaniga ikka kätte. Mõnus koht. Eriti hea mulje jäi vist seetõttu, et siia on nii vähe rahvast järele jäänud, ja igale vähegi paremale lainele ei konkureerigi korraga üle paari-kolme inimese : ) Ja kui veel kaugemalt merelt täitsa oma lainega tulla ja kindlalt, mitte kuidagi ebaledes, siis on isegi itaallased viisakad ahahaaa ja ei hakka trügima ega kisama : )

surfikoht: Haakgat