“Mis ma pealkirjaks panen?” “Ma ei tea.”

taavi kirjutas on Thursday Dec 29, 2011 rubriigis päevikud, taavi, videod

No eks te võtke seda jälle huumoriga – hirmus tore oli sõita ja ujuda. Aitüma Pennyle, kes märkas ja mu kamad kinni püüdis, TV3 võttegrupile, kes kogu sellest toredast päevast otseülekande tegi ja Jaanile, Jaanusele, Robile, Barabannile, Alarile ning Eikole, kes ka ikka viitsivad Hiiumaal mõnulemas käia.

surfikoht: Ristna
fotograaf: Jaanus Ree

häid pühi, soovivad Calvin ja Hobbes

taavi kirjutas on Saturday Dec 17, 2011 rubriigis videod

Alana Blanchard ja Monyca Byrne-Wickey

taavi kirjutas on Friday Dec 16, 2011 rubriigis videod

See video on nendele, kes kurdavad, et talvel on külm surfata. Näete, ei ole ; )

surfikoht: Maui, Hawaii

(eel)viimane kord?

taavi kirjutas on Thursday Dec 15, 2011 rubriigis päevikud, taavi

fotograaf: Jaanus Ree
surfikoht: Ristna

soodushinnaga Quatro lauad

taavi kirjutas on Monday Dec 5, 2011 rubriigis reklaamid, uudised, videod

Hooaja lõppema kippumise puhul ootavad huvilisi mõned uued ja eriti ilusate hindadega Quatro “järgmise aasta” lauad:

Trikk soodushindadega seisneb lühidalt selles, et paarile 2012 aasta 95 liitristele freestyle-wave  lauale unustati tehases mõned kujunduselemendid lisada. Tulemus näeb siiski üle ootuste hea välja.

Ja need rohelised neljauimelised lauad – Keith Teboul-i omanimelisest seeriast – on tavapärasest pisut madalama hinnaga lihtsalt Quatro lauabrändi laiemaks tutvustamiseks Eestis. 83 liitrine KT neljauimeline laud sobib meie Ristna / Vääna-Jõesuu lainetes minusugusele (70 kilosele) suuremaks veivi-lauaks. Siiski, ka meie kõige suuremates lainetes pole karta, et see laud suureks jääb – nii hea kontrolli ja juhitavuse tagavad laua kuju ja need neli pisikest uime. Raskematele, ca. 85+ kilostele, sobivad need mõõtude ja omaduste poolest suurepäraselt väikeseks ehk tugevama tuule lauaks. Kusagile sinna vahele jääb ka seltskond, kellele 83 liitrine KT sobib ainsaks veivi-lauaks.

Kel huvi on, siis neid laudu saab kohe ja loomulikult on võimalik aastaringselt küsida kõike muud head, mida Goya ja Quatro ja MFC pakuvad.

surfikoht: Hookipa

+6, nüüd aitab!? : ))

taavi kirjutas on Sunday Dec 4, 2011 rubriigis päevikud, reklaamid, taavi, videod

Naljakal kombel oli mul täna jälle üks nendest isiklikest kõige-kõige päevadest. Kõige rohkem ujuda sain, kõige kõrgem lainesein viis mind endaga kaasa, ägedaimast lainest tegin cutback’i, või pigem proovisin teha, sest lõppes see mõistagi jälle ujumisega ; ) Oma seni kõrgeima kosmoselennu tegin ka – kahju ainult, et seal üleval ei tulnud mingit pealetõmbamise tuju. See, kui ilusad värvid täna Ristnas olid, paistab ehk videost ka välja, aga kes mind ei usu, küsige Jaani, Robi, Margussi, Alari, või väikse Krisi käest. Eriti maru oli, kui loodus talve lähenemise üle vaheldumisi nuttis ja naeris – need paar päikesega vihmasabinat paistsid just sedamoodi.

Kui nüüd peakski nii minema, et sel aastal maui.ee lehel rohkem omakootud surfivideosid ei ilmu, siis tänan kõiki vaatajaid-kaasaelajaid. Ma näen küll statistikast, kui palju teid on. Siiralt… aitüma!

Ah jaa… üks tähtis teadaanne on mul ka. Kui igatsed omale mõnda uut “kõige-kõige” ägedamat lauda (täiesti uut, täiesti aastast 2012, täiesti uskumatu hinnaga, täiesti nüüd ja praegu), siis tule vaata homme uuesti siia lehele. Märksõnad: roheline, ilus, maru hea, quad, single, 83 või 95 liitrit, wave, freestylewave, Keith Teboul, Quatro. Läbematutele, kes ära ei jõua oodata, on telefon 5040761. Neid imeodavaid laudu on piiratud koguses : )

surfikoht: Ristna

+7 : )

taavi kirjutas on Saturday Dec 3, 2011 rubriigis päevikud, taavi, videod

Lained tulid veidi enne pimedat, aga midagi ikkagi tuli. Detsembrikuine surfamine on piisavalt punk : )

surfikoht: Ristna

+8

taavi kirjutas on Thursday Dec 1, 2011 rubriigis päevikud, taavi, videod

fotograaf: Jaanus Ree

Tundub, et mu peakaamera-videod on üksnes laineid mööda ukerdamisest ja see hakkab vaikselt juba igavaks muutuma, kas pole? : )) Peaksin ka nüüd veidikenegi hüppamise kaunist kunsti õppima. Sõites ma ise sellest muidugi aru ei saa – siis on kogu aeg põnev, kuna meri on kõik see aeg uutmoodi ja kahte sarnast lainet naljalt leida ei õnnestu.

Täna oli rannaliival jälle apelsiine (Vahur leidis) ja kellele need veel paremini sobinuks, kui mitte sünnipäevalaps troopikamaa-Henryle, kes otse Pozost siia meie saarele maandus ja jahedamapoolset vett ning sooja mere elukate puudumist trotsides vapralt vette kobis ning kogu oma kaugel maal õpitud trikkide arsenali ette näitas.

surfikoht: Ristna