“Mis ma pealkirjaks panen?” “Ma ei tea.”

taavi kirjutas on Thursday Dec 29, 2011 rubriigis päevikud, taavi, videod

No eks te võtke seda jälle huumoriga – hirmus tore oli sõita ja ujuda. Aitüma Pennyle, kes märkas ja mu kamad kinni püüdis, TV3 võttegrupile, kes kogu sellest toredast päevast otseülekande tegi ja Jaanile, Jaanusele, Robile, Barabannile, Alarile ning Eikole, kes ka ikka viitsivad Hiiumaal mõnulemas käia.

surfikoht: Ristna
fotograaf: Jaanus Ree

häid pühi, soovivad Calvin ja Hobbes

taavi kirjutas on Saturday Dec 17, 2011 rubriigis videod

Alana Blanchard ja Monyca Byrne-Wickey

taavi kirjutas on Friday Dec 16, 2011 rubriigis videod

See video on nendele, kes kurdavad, et talvel on külm surfata. Näete, ei ole ; )

surfikoht: Maui, Hawaii

(eel)viimane kord?

taavi kirjutas on Thursday Dec 15, 2011 rubriigis päevikud, taavi

fotograaf: Jaanus Ree
surfikoht: Ristna

soodushinnaga Quatro lauad

taavi kirjutas on Monday Dec 5, 2011 rubriigis reklaamid, uudised, videod

Hooaja lõppema kippumise puhul ootavad huvilisi mõned uued ja eriti ilusate hindadega Quatro “järgmise aasta” lauad:

Trikk soodushindadega seisneb lühidalt selles, et paarile 2012 aasta 95 liitristele freestyle-wave  lauale unustati tehases mõned kujunduselemendid lisada. Tulemus näeb siiski üle ootuste hea välja.

Ja need rohelised neljauimelised lauad – Keith Teboul-i omanimelisest seeriast – on tavapärasest pisut madalama hinnaga lihtsalt Quatro lauabrändi laiemaks tutvustamiseks Eestis. 83 liitrine KT neljauimeline laud sobib meie Ristna / Vääna-Jõesuu lainetes minusugusele (70 kilosele) suuremaks veivi-lauaks. Siiski, ka meie kõige suuremates lainetes pole karta, et see laud suureks jääb – nii hea kontrolli ja juhitavuse tagavad laua kuju ja need neli pisikest uime. Raskematele, ca. 85+ kilostele, sobivad need mõõtude ja omaduste poolest suurepäraselt väikeseks ehk tugevama tuule lauaks. Kusagile sinna vahele jääb ka seltskond, kellele 83 liitrine KT sobib ainsaks veivi-lauaks.

Kel huvi on, siis neid laudu saab kohe ja loomulikult on võimalik aastaringselt küsida kõike muud head, mida Goya ja Quatro ja MFC pakuvad.

surfikoht: Hookipa