Võistlussari “Saadjärve pojeng”

taavi kirjutas on Wednesday Apr 7, 2021 rubriigis pildid, uudised, videod. Sildid:

Võistlussari “Saadjärve pojeng,” kus igaüks on võitja ja hea tahtmise korral ka osavõtja, läks käima. Jää on läinud! 🔥😻❤️😇

maui.ee kanad

taavi kirjutas on Thursday Dec 24, 2020 rubriigis uudised

Jõuluvana töö lihtsustamiseks ka pühadejärgsel perioodil on maui.ee klientide jaoks nüüd kinnine FB grupp, kus jagame operatiivset infot heade pakkumiste kohta. Tule tutvu grupi kirjeldusega Facebookis, ja kui meeldib, siis liitu grupiga.

Aeg-ajalt saadetakse meile laost kogemata valesid kamasid, ja siis oleme raske valiku ees – kas saata need tagasi soojale maale, mis on suht mõttetu lisakulu, või pigem pakkuda neid soodushinnaga maui.ee headele fännidele : )

Kui soovid sedasorti pakkumisi näha, või kui tahaksid muidu saada kiirelt teavitusi, kui näiteks mingite ägedate uute kamade hind laos just soodsamaks muutus, siis ole hea ja liitu lahkesti. See on kinnine grupp, ainult maui.ee klientidele, kes seda ise soovivad.

maui.ee käest ostetud kasutatud asjade, mida te enam ei vaja, ja mille tahaksite teisele või kolmandale ringile uuele elule suunata, müügikuulutused on ka väga teretulnud, samuti kõik küsimused kanade kohta.

Meeldetuletuseks, meie brändid on:

Ensis Watersports – https://www.ensis.surf/
Goya Windsurfing – https://goyawindsurfing.com/
KT Surfing – https://ktsurfing.com/
MFC Hawaii – https://mfchawaii.com/
Sabfoil (Moses) – https://sabfoil.com/
Quatro – https://quatromaui.com/
The Hydrofoil company – https://thehydrofoilcompany.com/

Kui oled meie klient, siis liitu grupiga.

#foilfoilfoil

taavi kirjutas on Monday Dec 21, 2020 rubriigis pildid, uudised, videod. Sildid: ,

Kas 2021’sel hakkad foilima? Kui jah, siis harjuta oma silm juba selle imelise setup’iga ära, ja suure tõenäosusega võid ära unustada ka üsna kõik, mis seni foilimise kohta lugenud või kuulnud oled – niimoodi on see maailm täiesti uus, rohkem nagu lainesõit. #tasubhakata

Goya Airbolt 105

Rohkem infot Goya lehel.

ENSIS Wings – vetelkõndimiseks

taavi kirjutas on Thursday Oct 22, 2020 rubriigis uudised, videod. Sildid: , ,

maui.ee käest saab nüüd ENSIS Wings‘i tiibasid. Vabandage väga, aga kuidas täpselt neid ilma nöörideta lohesid eesti keeles kutsutaksegi? Igatahes, esimesed sõidavad juba siiapoole.

Moses – vetelkõndimiseks

taavi kirjutas on Tuesday Oct 20, 2020 rubriigis uudised, videod. Sildid: ,

maui.ee käest saab nüüd Moses SAB foil hüdrofoile. Kui sa täpselt ei tea, millist komplekti nende tohutust valikust endale ihaldada, siis ütle ainult, ja arutame enne tellimist läbi, ja soovi korral katsetame, et kui hästi need ikkagi su lauaga sobivad. Lahendused on olemas nii deep tuttle box’iga kui ka foil plate kinnitusega laudadele.

https://moseshydrofoil.com/

Seda, kui äge see lendamise tunne on, on veidi keeruline isegi videode abil lahti seletada, mis teeb selle kõik veelgi põnevamaks 🙂

– üks eriti vaikse tuulega päev:

– veidi tugevama tuulega:

– Vääna lainetes:

– ja kiiremini, kiiremini, kiiremini, ehk veidi niisama uhamist:

taavi@maui.ee / +372 504 0761