mõned videod LAVist

taavi kirjutas on Monday Feb 20, 2017 rubriigis päevikud, taavi, videod

Üks klipp, mille tegin lihtsalt video tegemise lõbu pärast, pealegi päevakajalisel teemal. Oli ilus tünnisõit.

surfikoht: Swartriet

 

Witsandis on vesi alati sinisem ja liiv valgem ja olgugi, et põhjus, miks see üks mu lemmikkoht on, avaldub ainult loodetuulega, mida suvel on siin neetult harva, on ka vasaku halsi päevadel Witsandis mõnus ringi põrgata ja erilise värviga vett nautida.

surfikoht: Witsands

 

Üks tuuletu hommiku onshore-harjutus – Haakgat juba hätta ei jäta : )

surfikoht: Haakgat

 

Jälle Haakgat. Tuuleprobleemi pole haha, aga laineperiood on ainult 10 sekki, millega naljalt juba ilusaid laineid ei teki.

surfikoht: Haakgat

 

Ärge sellist jama järele tehke palun : )

surfikoht: Paternoster

 

Jälle kerge on-shore. Pekki : ))) Aga tegelt mulle sobibki selline aeglane lebo laine paremini. Vastu õhtut, kui mul juba külm naha vahel oli ja kaldale kobisin, kruttis keegi laine pisut väiksemaks, muutis suuna off’i ja tänu sellele kvaliteet tõusis märgatavalt.

surfikoht: Yzerfontein

Yzerfontein ruulib

taavi kirjutas on Thursday Feb 2, 2017 rubriigis päevikud, taavi, videod

surfikoht: Yzerfontein

koerad ja lennukid : )

taavi kirjutas on Wednesday Feb 1, 2017 rubriigis päevikud, taavi, videod

Nii magedat suve pole siin varem olnud, et pean ninavideosse juba lennukeid ja koeri ja päikeseloojanguid lisama hahahahaaaa ; ) Eino, paradiis muidugi, selles pole kahtlust, aga tegelt ka – ära on tüüdanud see kõige kaldapoolsema shorebreak’i lainega sõitmine. Profid ja andekad teevad nendest muidugi hiigelkõrgeid aerial‘eid, aga pakun, et ka neil on kopp ees. Ma unistan ikka tavapärasest ja tuttavast – et sõidad kaugele merele, valid juba seal ilusasti väljajoonistuvast setist omale kõige mõnusamana tunduva laine, ja tuled siis sellega pointbreak‘ini, peletades oma enesekindlusega eemale kõik lohetajad ja teised, kes üritavad tulla sinu lainet näppama : )))

surfikoht: Secret Spot ; )