Goya 2019 freeride ja freerace purjed

taavi kirjutas on Tuesday Sep 18, 2018 rubriigis uudised, videod

Lihtsad rigada, maru lihtsad sõita ja lisaks veel kiired ka – Goya freeride ja freerace purjede hulgast leiad midagi sobivat purjelauasõiduga alustamiseks, aga ka ehk parima võimaliku lahenduse Eesti slalli teisest fleet‘ist hopsti esimesse kihutamiseks 🙂

Suurimate muudatustena on sel hooajal ilma kämmideta purjest Mark valminud ka vastupidavam Mark X, ning lisandunud on 2 kämmiga ning tänu sellele parema tuulevahemikuga Mark 2.

2018 Nexus ja Mark ja nüüd ka 2019 Mark 2 on Eestis kenasti olemas. Kui demo soovid, anna märku: taavi@maui.ee

Goya Nexus:

Goya Mark ja Mark X:

Goya Mark 2:

Vaata ka Goya 2019 lainesõidupurjeid. Purjedest lähemalt loe Goya lehelt.

Goya 2019 lainesõidu- ja vabastiilipurjed

taavi kirjutas on Saturday Sep 15, 2018 rubriigis uudised, videod

Vahel võib ehk tunduda, et liiga rohkelt valikuid pole hea. Näiteks Goya / Quatro brändide tandemil on kahe peale 8 erinevat lainesõidulauda ja siis lisaks veel freestyle‘kas. Et nagu milleks? Ja lainesõidupurjedega on veidike sarnane lugu – neid on tervelt kolm, plus veel vabastiilipuri. Tegelikult see muidugi on hea, ja valida on nende vahel lihtne. Vaata need klipid läbi ja saad teada, milliseid endale ihaldada.

Goya Banzai ja Banzai X:

Goya Fringe ja Fringe X:

Goya Guru:

Goya Bounce: