Ristnas

taavi kirjutas on Wednesday Jul 29, 2015 rubriigis päevikud, taavi, videod

Proovisin musa järgi sõita. Nautige! / Tried to ride in sync with the soundtrack : ) Enjoy the music, video is long and boring.

surfikoht: Ristna

Väänas

taavi kirjutas on Friday Jul 24, 2015 rubriigis päevikud, taavi, videod

Selline juuli siis, ja läheb edasi…

surfikoht: Vääna

70% mastid ja soodsama hinnaga purjed

taavi kirjutas on Thursday Jul 23, 2015 rubriigis uudised

Goyal on nüüd 70% maste ka, eriti mõistliku hinnaga. Ja gurmaanidele on imekergeid 99% maste…

Pole iial olnud paremat aega oma purjeseti täiendamiseks või tervenisti väljavahetamiseks. Goya 2014 ja 2015 aasta purjesid (ja valikuliselt ka vanemaid) on laos veel üsna igat mõõtu ja mudeleid, ja hinnad on tublisti soodsamad kui 2016 purjedel. Lisainfot saab aadressilt info@maui.ee

goya-70-99

 

pühapäeval Väänas

taavi kirjutas on Sunday Jul 19, 2015 rubriigis päevikud, taavi, videod

4.2 ja kõik ekstrad. See oli mu esimene enam-vähem OK tundega forward. Isegi tagumist kätt suutsin õhus olles veidike (10 cm, hahhahaa) tahapoole liigutada, ja maandumine ei olnud seljakas, vaid ikka märksa rohkem laua peale, kui tavaliselt. Kõige ägedama tunde forward’i tegemisel tekitab mulle hetkel see pisike ootekas pärast hüpet, purje ettepoole liigutamine ja ootusärevus, et kas on nüüd purjes ikka piisavalt pauerit, et kas maailm hakkab pöörlema. Võib-olla suuremate purjedega sõitjatel ei ole sellega enamasti muret, aga mul on küll sageli nii, et läbi lainetsooni merele sõites glissan vabalt üksnes tänu sellele, et laud on pisut suurem (siin 92 liitrine) ja üsna tihti on nii, et tahaksin küll fronti hüpata, aga tuult purjes pole.

my best front loop so far (y)

Posted by maui.ee : Quatro / Goya Estonia on Sunday, 19 July 2015

surfikoht: Vääna

peaaegu parim Vääna

taavi kirjutas on Tuesday Jul 7, 2015 rubriigis päevikud, taavi, videod

Vetikad teevad lained siledaks, aga kuidagi rammisime neist ikka läbi ja oli oi kui tore päev. Üks ägedamaid Väänaid üldse mu meelest 🙂


surfikoht: Vääna

algas sooja veega suvi

taavi kirjutas on Wednesday Jul 1, 2015 rubriigis päevikud, taavi, videod

Topu shalalallaaa – 5.0 ja kõik ekstrad : ) Loop sileda pealt ei tule ikka veel ja grubby oli ainult mõtetes, õnneks, hahahahaaa : ) Aa, ainus trikk, mis veidi paranes, on vasaku halsi paut. Hea seegi : )

surfikoht: Topu