ikka on veel nii soe : ))

taavi kirjutas on Sunday Oct 30, 2011 rubriigis päevikud, taavi, videod

Uue lauaga kohanemine võtab mul nüüd veidike aega. Muidu, tundub, on kõik täpselt sama – ainukesed erinevused, mida tänase päeva põhjal tähele oskan panna, tulenevad sellest, et see Goya laud on mõõtude poolest igat pidi veidi pisem. Täna tuul muidugi jukerdas ka, aga vahel jäin täiesti OK lainetest üksnes seetõttu maha, et eeldasin, et saan need vabalt kätte. Ja paistab, et selle lauaga ei saa ma jalad aasades ühe koha peal seistes sette oodata. Aga veivata saab : ) Ah jaa, pisemaid uimesid peaks ka proovima.

surfikoht: Ristna

AWT etapp: Maui Makani Classic…

taavi kirjutas on Thursday Oct 27, 2011 rubriigis videod

… algab juba täna. Otsepilti näidatakse ka AWT lehel.

surfikoht: Hookipa

Mark Angulo: elukunstnik

taavi kirjutas on Wednesday Oct 26, 2011 rubriigis videod

surfikoht: Hookipa

vahelduseks üks puhkepäev

taavi kirjutas on Saturday Oct 22, 2011 rubriigis päevikud, pildid, taavi

Ristnas on endiselt maru soe ja mõnus. Tänu Alarile, Eikole ja Väiksele Krisile, kes külla tulid, sai jälle paras kamp kokku, ja kobisimegi vette. Nagu viimastele kordadele omane, olid tingimused uudsed ja õpetlikud. Lained meenutasid veidi Pozo Izguierdot, tekkides vahel täiesti ootamatult. Selliste veidi teistlaadi päevade õige võti on, et tuleb lahti saada sisse harjunud mõtetest ja liigutustest, keskenduda ainult hetkele, tuulele, lainetele. Mõnus rahu saabus päris õhtul.

surfikoht: Ristna
fotograafid: Väike Kris, Alar, Taavi

neljas päev

taavi kirjutas on Wednesday Oct 19, 2011 rubriigis päevikud, taavi, videod

Siin on tänane videojupp neile, kes oskavad näha 170 kraadise lainurk-objektiiviga filmitud pildi sisse ja aimavad, millise laengu saab selliseid hetki ise merel läbi elades. Lainurk muudab lained tänamatult pisikesteks, jättes videosse ka parima tahtmise korral üksnes pisku tegelikkusest. Kujutan ette, et näiteks telekast tennisemängu või mõnda muud maisemat asja vaadates ning sellesse süvenedes, tunnevad paljud, justkui oleksid nad ise platsil, tehes mõttes olulisi lööke kaasa. Surfivideode vaatamine paneb mõtted tööle ja lihased kaasa elama üksnes vähestel. Jah, just nendele see lugu ongi…

Lained olid täna naljakalt jõulised ja vahel sai ka pisikeste rongidega päris mitu peatuse-vahet vee all kaasa sõita : ) Peamiselt proovisime Krisiga sama laine peal veivata, mis polnud sugugi lihtne – ilusaid pikki liine oli tõeliselt harva ja ehki hommikul kaldalt vaadates jäi neid vahel silma, siis tänase kolme merel oldud tunni jooksul ma neid ei leidnudki : ) Eks proovime teinekord jälle.

PS! Midagi ei ole siin kiiremaks ega aeglasemaks keeratud. Kõik, ka see lõpu eel olev veestart, toimub täpselt nagu elus. Päev läbi 3.3 m2 purje ja 85 liitrise lauaga.

surfikoht: Ristna

seletuskiri

taavi kirjutas on Tuesday Oct 18, 2011 rubriigis päevikud, taavi, videod

Tänane videolõik kirjeldab lahti, miks mulle ei meeldi hüpata. Hüpata on mõnus, maanduda mitte eriti : ))

surfikoht: Ristna

ootame homset

taavi kirjutas on Monday Oct 17, 2011 rubriigis päevikud, taavi, videod

Maandusin täna oma esimese enam-vähem ilusa aerial off the lip‘i. Päris hea tunne on nüüd. Vaadake ilmaprognoose… homme tuleb ilus päev.

surfikoht: Ristna

nagu meil täna Ristnas

taavi kirjutas on Sunday Oct 16, 2011 rubriigis videod

AWT Hookipa etapp

taavi kirjutas on Saturday Oct 8, 2011 rubriigis videod

Graham Ezzy räägib oktoobri lõpus toimuvast American Windsurfing Tour‘i Hookipa etapist.

Banzai ja Guru

taavi kirjutas on Friday Oct 7, 2011 rubriigis videod

Jason Diffin räägib Banzai’dest ja Guru’dest. Ma olen igal juhul rahul, nagu piltidelt näha : )

fotograaf: Jaanus Ree
surfikoht: Ristna

fotograaf: Liis Härmson
surfikoht: Ristna