Aug 11
Kes ütles, et Hiiumaal pole head läänetuule-spotti? On küll, me Vahuriga täna leidsime ühe.
KT Super K #tasustulla
Kes ütles, et Hiiumaal pole head läänetuule-spotti? On küll, me Vahuriga täna leidsime ühe.
KT Super K #tasustulla
Hommikune Ristna oli vast et kõige šefim wingi-ristna üldse – ilma tiivata laine peal 38 km/h, ja mega ilusad siledad mäed – aga ma loll ei filminud. Pärast tegin tiiru veel, et saaks midagigi filmile, aga oli juba liiga onshore ja laine kole ja 2.5 m2 tiiva jaoks veidi liiga tuuline ka. Muidu enam vette ei saanud, kui jalutasin neeme peale, sealt oli lihtne. Oi #tasustulla