See video on rohkem mulle endale. Kunagi maru ammu, kui ma wingima õppisin, sõitsin kohe alguses suht pisikese lauaga, millel olid offset-asendis jala-aasad. Ja siis järjest pisemate ja pisemate foilide ja laudadega. Nii oli õppimine meeletult lihtne, kuid “tänu” sellele oskan ma nüüd korralikult sõita ainult ühte pidi, st. ainult nii, et vasak jalg on eespool. Viimased kaks päeva olen Saadjärvel õppe-foili ja suurema lauaga teisipidi sõitmist harjutanud. Endiselt on väga ebakindel algaja tunne, aga pisitasa hakkab mingi tunnetus tekkima. Katkine varbaluu ei võimalda veel väga hullu ka panna, aga igatahes sel suvel katsun ma pisut rohkem selle suure ja rahuliku foiliga sõita – ehk siis saan kunagi valepidi sõitmise ka käppa. Kõik teised ju oskavad. Väga mõnus on jälle algaja olla.







