Keith Teboul teeb haltuurat : )

taavi kirjutas on Monday Jan 26, 2009 rubriigis uudised

Midagi huvitavat toimub järjekordselt ka veivilaudade arengus. Alles see oli, kui kaheuimelised lauad tõeliselt popiks muutusid ja pea kõik lauatootjad need oma tootevalikusse lisasid. Nüüd kõigutatakse taas meie ettekujutust klassikalise veivilaua kujust. On see ainult marketing või on uued ideed tõepoolest nii paljulubavad? Julgemad igal juhul katsetavad hoolega.

Josh Angulo näitas oma 2009nda aasta laudadega tee kätte (vaata näiteks chango ja victory nimelisi lainesõidulaudu) ja teised kihutavad samas suunas järele. Quatro lauadisainer Keith Teboul, kelle käest JP sõitja Jason Polakow juba eelmiseks Cabo Verde võistluseks laua tellis, on nüüd teinud päris ohtliku väljanägemisega lauad ka teisele JP sõitjale Kauli Seadile. Loe lähemalt prantsusekeelsest ajakirjast WIND.

Eks näeme, kas Cabo Verde võistlusel on need uued ja huvitavad lauad platsis. Eesti kontekstis tundub see küll juba pilli lõhkiajamisena – meie lainesõiduelu elavdaks imelaudade asemel hoopis üks korralik tehisriif : ) Muidugi mõista mitte tingimata kusagil looduskaitsealal või muidu sellises kohas, kus see kohalikud elanikud kurvaks teeb. Midagi Hiiumaa tuuleparkide taolist ei ole küll vaja.

Aga kas kusagil Eesti rannikul on üldse sobivaid tingimusi tehisriifi ehitamiseks?