jääsurfi edendamiseks…

taavi kirjutas on Wednesday Feb 25, 2009 rubriigis uudised. Sildid: ,

… vahendame uudist Jääsurfi Euroopa Karikasarja Eesti etapist (WWEC 2009), mis toimub sel nädalavahetusel Haapsalus. Võisteldakse rajasõidus ja slaalomis. Oodata on välisvõistlejaid nii Lätist kui Soomest.

Tegemist on suhteliselt uudse ja lihtsa alaga, mis ühendab endas purjelauasporti ning jääpurjetamist. Jääpurjetamises teatavasti on eestlastel väga pikad traditsioonid ja eeskujulikud rahvusvahelised saavutused. Eesti madal rannikumeri ja suletud veesilmad pakuvad suurepäraseid tingimusi ala harrastamiseks. Kel purilaua sõit plaanis ära õppida, siis neile hea vihje – esimesed sammud jää peal proovides on oluliselt lihtsamad. Peale veerandtunnilist instrueerimist on pea igaüks võimeline sõitma asuma. Uudistajatele-huvilistele infoks, et reede pealelõunal on võimalik Haapsalu lahel jääsurfi proovida.

Loe lähemalt winterwindsurf.com lehelt.

fotograaf: Marcis Baltskars

3 kaasamõtet artiklile “jääsurfi edendamiseks…”

 1. tom@aloha ütles

  laupäeval pakub Kitewing oma relvade proovivõimalust
  http://www.kitewing.com

 2. kris ütles

  hei tom, kas neid saab seal samal üritusel proovida?

 3. tom@aloha ütles

  reedel on hiberna lubanud kõigile soovijatele võimaldada testida nende ulmekama. Prognos näitab, et reede õhtu on juba äge ja laupäev eriti äge. Reede õhtul paneme lõkke ja tõrvikud põlema, et tööinimesed ka jõuaks veel triipu teha. Mingid limiteeritud kogus hiberna laudu pidi olema ka reserveeritud rentijatele võistlusteks