mõnusad päevad Miamis

jaanus kirjutas on Thursday Apr 16, 2009 rubriigis uudised

Gabriel Browne (BRA-50) kirjutab Floridast kuidas ta kaheksa sõitu kaheksast kinni pani:

Nädalavahetuse ilmaprognoos ei olnud kiita, kuid Miami puhul ei tea kunagi ette mis ilm tulla võib. Laupäeva hommikul oli väga vaikne aga lõunast hakkas tõstma ja kella kolme paiku tegime päeva esimese sõidu. Puhus perfektselt 11- ja 12-ruudustele (tuult oli nii 16-22 knotti).

Rada koosnes kahest ringist (üles- ja allatuuleots). Mul oli hea kiirus SB 162 ja [cref maui-sails-tr5-2009 TR5 XT 12’ga] ja võitsin kõik 4 sõitu, mis sellel päeval peeti. Loic Prantsusmaalt oma Starboardiga oli samuti kiire ja lõpetas teisena, Fernando oli kolmas.

Pühapäeval tegime veel 4 sõitu. Tuul oli nõrgem kui eelmisel päeval – esimeses sõidus umbes 8 sõlme ja teistes 12. Sõitsin jällegi oma [cref maui-sails-tr5-2009 TR5 XT 12’ga]. See puri on lihtsalt imeline – kiire vastutuuleotsal ja eriti kiire allatuult sõites! Kõikides sõitudes kasutasin purjel soovitatud downhaul’i (laupäeval oli mul +0,5 cm). Võitsin kõik sõidud!! : )

Formula ja slaalomi jaoks on Miami imeline. Vesi on sile ja sellel aastaajal on alati tuult. Tänan kõiki väga sõbralikke Florida inimesi!

Gabriel Browne BRA-50

Allikas ja pildid.

foto: bravenet.com