Pirita meri ja mets

jaanus kirjutas on Thursday May 14, 2009 rubriigis jaanus, päevikud

13.05

Juba märke vette viies olin kindel, et rigan 10,7 ja nii ka tegin. Ajal, mil kalipsot selga tõmbasin, hakkas rannas liiva lendama. Otsustasin rahulikult oodata kuni olukord normaliseerub. Poole tunni pärast andiski järgi, kuid kahjuks peaaegu et lõplikult. Algul sain ainult tiksuda, mõne aja pärast saabus järgmine pilv, mille alt tuli ka natuke tuult – 2,5 ringi rajasõitu ja siis 20 minutit koju tiksumist. Kuna päeva teema oli freestyle, siis proovisin minagi formulaga vaikse tuule vabastiilitrikke – puri 360 ja helitack 😀

14.05

Puhus terve päeva, aga kui õhtul merele jõudsin, oli asi juba kahtlane. Pool tundi sain mõnusalt sõita. Üritasin ka pagisid lugeda, kuid tulemuseta. Pärast tegin veel veidike pumpamistrenni.

Kuna energiat jäi natuke alles, olin  rõõmus, et Raoul oli sattunud rattaga surfiklubisse ning viitsis teha minuga väikese ring Pirita metas. Maastikurattaga küngastel üles-alla sõitmine on sama adrenaliinirikas kui maanterattaga 50ga läbi Tallinna kesklinna kimamine. Kuna pidurid korralikult ei töötanud ja mu metsasõiduoskused jätavad soovida, loobusin nii mõnestki künkast allasõitmisest.