sellist ukerdamist…

taavi kirjutas on Monday Jan 21, 2013 rubriigis päevikud, taavi, videod

… pole ammu olnud. Justkui ei oskakski enam sõita. Kuid õhtused sunseti-värvid olid nii ilusad, et sõitsime pimedani ja naermist oli mõnusasti. Vaat selliste päevade jaoks kuluks ikka tiba suurem puri ära. Mitte ehk 4.7, aga 4.5 vähemalt. Samas ajaks see hea ja muretu 1 laua ning 2 purje seti sassi. Kõike head ei saa korraga.

Üks rohelise pryde purjega tüüp, mitte Jaan hahaa, hakkas täna õiendama, et ma võtsin tema laine ära, ja no mina ei tea kui viletsas lastetoas ja -aias tema käis, et ta lainereegleid siiani korralikult selgeks pole saanud, aga videost on kenasti näha, et ta tiksus minust veidi kõrgemal ja passis laineid, mina aga jibesin temast kaugemal väljas, ehk siis mere pool täitsa oma lainele ja olin selle laine peal kõvasti enne teda glissis. Ehk siis – olgugi, et ta oli minust veidike ülevalpool, oli see laine minu. Sellest vahejuhtumist innustatuna valisin taustaks õiendamisteemalise surfiloo, mida hoidsin muidu mõttes laupäevase Yzerfontein’i tarvis, mis on võrratu vasaku halsi lainekoht siit alla 100 km põhja suunas.

Hea ikka, et Penny viitsib sellise ilmaga vette ja sõitma ajada. Talle lihtsalt meeldib see 10 kraadi lähedane vesi nii väga : )

surfikoht: Sunset Beach