Cape Point

taavi kirjutas on Sunday Feb 11, 2024 rubriigis päevikud, taavi, videod

Witsand

taavi kirjutas on Wednesday Feb 7, 2024 rubriigis päevikud, taavi, videod

Witsand

taavi kirjutas on Tuesday Feb 6, 2024 rubriigis päevikud, taavi, videod

Cape Point

taavi kirjutas on Saturday Feb 3, 2024 rubriigis päevikud, taavi, videod

Haakgat

taavi kirjutas on Friday Feb 2, 2024 rubriigis päevikud, taavi, videod

Yze

taavi kirjutas on Thursday Feb 1, 2024 rubriigis päevikud, taavi, videod

Haakgat

taavi kirjutas on Wednesday Jan 31, 2024 rubriigis päevikud, taavi, videod

ilma laineta Witsand

taavi kirjutas on Monday Jan 29, 2024 rubriigis päevikud, taavi, videod

hommikusess

taavi kirjutas on Monday Jan 22, 2024 rubriigis päevikud, taavi, videod

#tasustulla?

taavi kirjutas on Sunday Jan 21, 2024 rubriigis päevikud, taavi, videod