Razor PRO 825

taavi kirjutas on Wednesday Jun 12, 2024 rubriigis päevikud, taavi, videod

Quatro Pyramid 6

taavi kirjutas on Monday Jun 10, 2024 rubriigis päevikud, taavi, videod

KT Ginxu Super K 60 L

taavi kirjutas on Wednesday May 22, 2024 rubriigis päevikud, taavi, videod

KT Ginxu Super K 70 L

taavi kirjutas on Tuesday May 21, 2024 rubriigis päevikud, taavi

sokivaba elu elagu

taavi kirjutas on Monday May 20, 2024 rubriigis päevikud, taavi, videod

Oi tehakse ikka häid kamasid. Puhangud olid enamasti küll üsna hõredad, aga 750 cm2 foil oli ikkagi üliluks. Ja no muidugi – sokivaba!

oi, tehakse ikka häid kamasid

taavi kirjutas on Tuesday Apr 30, 2024 rubriigis päevikud, taavi, videod

Kui ma järve äärde jõudsin, hakkas tuul juba kustuma, ja paar õnnelike nägudega Ensis’e tiimi sõitjat juba lõpetasid. Aga sõita sai, ja 48 km/h max pole paha. #tasustulla

SJ

taavi kirjutas on Monday Apr 15, 2024 rubriigis päevikud, taavi, videod

Ristna

taavi kirjutas on Monday Apr 8, 2024 rubriigis päevikud, taavi, videod

Rock bottom : )

minu esimene forward : )

taavi kirjutas on Wednesday Apr 3, 2024 rubriigis päevikud, taavi, videod

Saadjärv on jälle laevatatav

taavi kirjutas on Tuesday Apr 2, 2024 rubriigis päevikud, taavi, videod

Tulge sõitma!