Los Caños de Meca

jaanus kirjutas on Friday Jan 16, 2009 rubriigis pildid, surfikohad. Sildid:

Olles Tarifal laagris on vaja Canoses ära käia kasvõi puhtalt turistina. Võimaluse korral muidugi õige ilmaga kuna tegemist on parima kohaliku lainesõidukohaga. Canoses sõitmiseks on vaja kerget instruktaaži kohalikelt või mõnelt teiselt Eestlaselt, kes teab kuidas seal käituda.

Kõige keerulisem on vetteminek üle žilett-terava riifi, mis lõigub jalgu (vabandan siinjuures A. Tariku ees, et ta sussid enda omadega sassi ajasin ning ta seetõttu paljajalu pidi vette minema!) ja suudab kiiresti ka laua ära augustada. Koht ise on vinge, ilusa ilma korral tasub merel korraks aeg maha võtta ja nautida kaldale avanevat vaadet. Rajuma ilma korral on seda muidugi  päris keeruline teha kuna lained on üldiselt päris suured kollid ning enamus tähelepanu tuleb nendele koondada.

fotograaf: Karmo Kalk
surfikoht: Los Caños de Meca

üks kaasamõte artiklile “Los Caños de Meca”

  1. hardcore ütles

    Oli ikka päev! Minu muljeid saab lugeda veel siit: http://www.teammahe.ee/index.php?categoryid=9&p2_articleid=553

    Nagu piltidelt näha, olen vee peale minnes fotosilma ette jäänud, mida tavaliselt küll ei juhtu. Igatahes võib märgata, kuidas asjad käes lipendavad. Minu paari hüpet ka peale ei saanud, millest on kahju, sest ega mul neid hüppepäevi palju polegi. Selle eest on Virgo kaunid rohelised püksid kenasti kaadris, mõned kohalike gurude liigutused peal ja Kendi klassikaline rannaroomamistehnika, mida ka ise veriste varvastega viljelesin. Kuigi tuult ei ole piltidelt võimalik õigesti hoomata, hakkas süda kiiremini lööma küll, kui vaatasin 🙂