Roheneemesaartel krooniti uus kuningas

kris kirjutas on Thursday Feb 19, 2009 rubriigis uudised

Võistluse viimase päeval olid tingimused Ponta Pretas uskumatult head ja täpselt seda vajaski Roheneemesaarte ülemullune kuningas Josh Angulo, et päeva lõpul taas oma troonile potsatada. Double elimination’i finaalis suutis Angulo kahel korral alistada Kauli Seadi, kes oma unikaalsele stiilile vaatamata pidi tänavu Josh’i unustamatule etteastele alla vanduma. Kaulit ei aidanud ka mõlemas finaalis samale lainele maandutud goiter’id ning prototüüp quadfin lauad. Angulo millisekundi-täpsusega ajastatud “off the lip-manöövrid olid seekord Kaulile liiga suur suutäis.

Võistluse kangelaseks võib pidada Marcilio Browne’t, kes võitis 7 heati järjest, kuni kohtus Kevin Pritchardiga. Lainesõidu-staaridest pidid Browne’le alla vanduma Francisco Goya, Robby Swift ning Jason Polokow. Üllataja oli kindlasti race’i-mehena tuntud Ross Williams, kes maandus austusväärsel kuuendal kohal. Temast koha võrra kõrgemale jõudis suurepärase comeback’i teinud 2000nda aasta lainesõidu maailmameister Francisco Goya.

Lõplik esiviisik on selline:

  1. Josh Angulo
  2. Kauli Seadi
  3. Kevin Pritchard
  4. Marcilio Browne
  5. Francisco Goya

PWA lehelt leiad single ja double elimination’i tabelid, uuenenud pildigalerii ja uue video. Ürituse kodulehel on samuti uuenenud pildigalerii ning paar lahedat uut videot.