müüa lainesurfiauto hinnaga 100 krooni

taavi kirjutas on Monday Jul 27, 2009 rubriigis pildid, reklaamid, uudised

See käis nüüd küll kiiresti… MÜÜDUD : )

Vurasin läbi paarist Tartu autolammutusest ja selgus mõneti arusaadav kuid ometi veidi kummaline tõsiasi – valitseb totaalne huvipuudus. 2000 krooni oli kõige parem pakkumine ja seegi tehti ilma oma mugavast tugitoolist püsti tõusmata. Arvestades, et juba üksnes võrdlemisi uued kummid + paagis olev bensiin on rohkem väärt, ei jäänud ma muidugi nõusse ja liigitasin ta ebaprofessionaalseks kaupmeheks või siis pigem professionaalseks nöörijaks. Ja seetõttu teen proovi järgnevaga:

Niisiis… müün 100 krooni eest “suhteliselt” vinks-vonks lainesurfiauto, mis viimased 7 aastat on pea kõikidel parematel Ristna- ja Vääna-päevadel mere ääres käinud ja kõiki trikke ning üldse kogu meie surfimelu oma silmadega pealt näinud.

Tingimused:

  • auto (koos purjekastiga) läheb sihtotstarbeliseks kasutamiseks
  • registriandmete muutmise eest tasub saaja (juhul, kui see midagi maksma peaks)
  • hinda võite lahkesti üritada alla- või soovi korral ka ülespoole kaubelda.

Auto (Ford Ka) on valmistatud aastal 1998 ja läheb seest käima. Katusel on kuulsate Z-uimede meistri Herkki Zuppingu valmistatud ülikiire purje-kast Packline Surf 65, mis mahutab 4 wave-purje ja -masti ning 2 poomi, kalipso ja muud pudipadi. Ülevaatus kehtib kuni mai 2010. Läbisõit on 171000 km (ei ole juurde keritud).

Pilt on illustratiivse tähendusega. Tegelik toode – koguhinnaga 100 krooni – erineb praeguseks mõnevõrra ideaalmaastikust. Täpsema info saamiseks kirjuta palun aadressil taavi@maui.ee või helista 5040761.

Soovi korral võin ka müüa purje-kasti ilma selle küljes oleva autota hinnaga 1500 krooni.

fotograaf: Taavi Tiirik
surfikoht: Agger

Kirjutasin piltide vaatamisest tekkinud esmase jahmatuse leevendamiseks veidi juttu ka. Mõned läbivad roosteaugud on, nagu piltidelt näha. Esiklaas on mõradega ja nendega enam ülevaatuselt naljalt läbi ei saa. Parem esituli on saanud ajahamba käest pureda ja ei anna enam hästi massi. Parem lähituli seetõttu ei põle. Mu tuttav autoelektrik ei olnud enam nõus seda putitama ja soovitas uue tule osta, mida ma ei ole veel kuidagi raatsinud teha. Ja täna pidaski politsei mind kinni ja palus lahkesti, et ma selle korda teeksin, kui koju jõuan. Uksed käivad nipiga : ) parempoolne avaneb puldist, aga kinni läheb ainult võtmega. Vasakpoolne avaneb ainult seespoolt. Tagumine luuk ei avane üldse (seest näpitsatega saab), sest keegi nupumees proovis sisse muukida ja lõhkus tagumise luugi luku ära. Kummid on aastaringseks kasutamiseks ja väga mõnusad. Ostsin eelmisel suvel. Ah jaa – raadio ja kassetikas on ka amortiseerunud.

Oh, ma võiks tegelikult veel üht-teist kirjutada, aga sellest vist piisab. Meisterdamist on, ühesõnaga.