augustikuised vaikse tuule ilmad

jaanus kirjutas on Thursday Aug 13, 2009 rubriigis jaanus, päevikud

6.08

Vesi oli sile, kiirus ja nurk ei olnud head – arvatavasti tänu sellele, et träkk oli liiga ees. Muidu oli tore päev, päike paistis ja sai šortsidega sõita. Aaaa…. üks halb asi oli ka. Muulile sõitsin otsa ning uim vajab nüüd veidike parandamist. NB! Pirita muuli otasast umbes 10 meetri kaugusel on kivid.

12.08

Oli sile vesi ja väga pagiline lõunatuul. Sain Raivolt laenuks R19ne. Aitäh! Avastasin, et kuna mul kaalu pole, siis ilma laineta on väga-väga raske seda uime tööle saada.  Lahendus on lihtne: kas võtan kiirelt kaalus juurde või teen vana uime korda. Kõrgust ka otseloomulikult ei olnud ja seetõttu ei jõudnud ma teistele järgi laevateele tiksuma, et esmalt vaadata, kuidas Tallinki laev minu poole sõidab ja udupasunuat laseb (siinkohal tervitan Ernot ja Aivarit), ning siis purjelauaga Admiraliteedi basseini sisse sõita.

9.08, Bacardi Fun.

Kuna mul oli eelmise päeva Aegna maratonist kerge vedelikupuudus, oli esimetes sõitudes väga keeruline tiksuda. Kuid tegin ära. Lootuses, et kui pool meetrit juurde annab, saan formula käima ning sõidan kõigist mööda. Nii juhtus alles eelviimases sõidus ning ka siis pidin R19 käimasaamiseks lainest alla pumpama, kaotades samal ajal tohutult kõrgust. Märki ma vaatamata kõvale maadlusele ära ei võtnud ja imestan, et ma uimega otsa läbi ei lõiganud 🙂 Tegin topelt paudid ning siis viskas üks eelmisel ringil olija mulle purje teele ette. Ikka juhtub. Vahepeal aga sõitsid must nii mõnedki mööda. Ka Aivar, kes noppis formulate esikoha. Viimases sõidus tegin nii hea stardi, et ise ka ei usu. Sekund enne starti suutsin juba ette kujutada kuhu tekib auk ning sain päris hea eduga glissates minema. Kevin liikus RSXil minuga üllatavalt kiirelt kaasa! Kuigi korra pidin sõidu jooksul tiksuma, olin ikkagi finišis esimene 🙂 TR-5 läheb ikka nii kergelt käima 🙂 Oleks vaid korralik uim ka all olnud.